loading

Doradca Sprzedaży Samochodów

Miejsce pracy: Szczecin

Opis stanowiska:

  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży samochodów
  • aktywne poszukiwanie Klienta , prowadzenie baz danych
  • doradztwo w zakresie oferty kredytowej, leasingowej i ubezpieczeniowej
  • udział w działaniach promocyjnych i marketingowych

Wymagania:

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • łatwośc w nawiązywaniu kontaktów
  • umiejętność pozyskiwania nowych Klientów
  • bardzo dobra organizacja czasu pracy
  • elastyczność
  • nastawienie na cel oraz wysoka jakość obsługi Klienta
  • wysoka kultura osobista
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy:

  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • możliwość rozwoju zawodowego oraz pracy w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych tj. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 926, ze zm.), firmę "Kozłowski" Jan Kozłowski"

Doradca Serwisowy- Doradca Klienta

Miejsce pracy:Szczecin

  • pełne zaangażowanie w proces sprzedaży usług serwisowych
  • kreowanie i wdrażanie pomysłów dotyczących akcji promocyjnych
  • nadzór nad poprawnością wykonanych prac serwisowych
  • efektywne zarządzanie czasem pracy podległych mechaników
  • reprezentowanie firmy i dbanie o jej pozytywny wizerunek

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne
  • umiejętność zarządzania personelem

Oferujemy:

Osoby zainteresowane ofertami pracy prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres: info@opelszczecin.pl

Do góry