loading

Opel Kozłowscy

Na początku działalności firma zajmowała się warsztatowymi usługami motoryzacyjnymi, z czasem rozszerzonymi także o sprzedaż samochodów marki Toyota i Mazda samodzielnie importowanych do kraju przez właściciela - Jana Kozłowskiego.

Chcąc sprostać oczekiwaniom i potrzebom rynku w 1981 roku obiekt, w którym mieściła się sprzedaż i naprawa samochodów został rozbudowany i powstał salon samochodowy. Był to, na owe czasy, największy pawilon na Pomorzu, z którego zasłynęło małe miasteczko - Nowogard.

W tym czasie właściciel - Jan Kozłowski podpisał umowę z POLMOT ul. Stawki 2 w Warszawie na sprzedaż i obsługę samochodów Opel i Toyota.

W 1991 roku Jan Kozłowski, podpisał umowę dealerską z Opel Poland na obsługę i sprzedaż samochodów marki Opel. Tym samym stał się jednym z pierwszych Autoryzowanych Dealerów Opla w Polsce. Powstał Autoryzowany Punkt Dealerski - Opel - Jan Kozłowski zajmujący się sprzedażą samochodów, części zamiennych, akcesoriów oraz kompleksową obsługą serwisową włącznie z blacharnią i lakiernią. Przez wszystkie lata działalności nasza firma rozwijała się i wzrastało jej znaczenie na lokalnym rynku motoryzacyjnym.

Główny punkt dealerski w Szczecinie należy do najbardziej nowoczesnych pod względem wewnętrznej organizacji, wyposażenia oraz funkcjonalności. Należy do ścisłej czołówki takich inwestycji w Polsce.

   

Do góry